DOMOVNÍ ROZVADĚČE A ELEKTROINSTALACE SVÉPOMOCÍ

Ať už se jedná o novostavbu, nebo rekonstrukci, dodáváme rozvaděče každému klientovi na míru.

Velkou skupinou našich klientů jsou lidé, kteří si kabeláž připravují na stavbě svépomocí, nebo ve spolupráci se svým elektrikářem a to na základě kabelové tabulky, kterou jim před zahájením stavby individuálně chystáme. Obsahuje veškeré potřebné informace k tomu, aby byli schopni elektroinstalaci dotáhnout do finální podoby a vyhovovala jejim uživatelským požadavkům na bydlení. Tímto způsobem realizujeme nejen klasické elektroinstalace ale i inteligentní domácnosti. 

K takto přichystané kabeláži, podle skutečného stavu, dodáváme domovní rozvaděče, které obsahují v případě chytré elektroinstalace i všechny prvky řízení. Pokud si na zapojení takových rozvaděčů netroufnou sami elektrikáři, kteří pracují pro zákazníka, nastupujeme my. Provedeme dopojení veškeré kabeláže do rozvaděče, zajistíme revizi a v případě zájmu osadíme koncové prvky v místnostech.  

Uvažujete-li také o elektroinstalaci svépomocí, rozhodujete se mezi klasickou a chytrou instalací, nebo při realizaci elektroinstalace potřebujete s něčím poradit a vypomoct, neváhejte se na nás obrátit.

bg-hp-service
bg-hp-service
bg-hp-service
bg-hp-service
bg-hp-service
bg-hp-service
bg-hp-service
bg-hp-service
bg-hp-service
bg-hp-service

© 2021 Resident Control s.r.o.
Tvorba webu HexaDesign logo-hexa