Inovace v nábytku i pod kachličkou

skryté tlačítko Loxone

Na trhu jsou v dnešní době spousty designových vypínačů, které se liší jak barevným provedením, tak i tvarem a funkcemi. Všechny však mají něco společného. Umí někdy pěkně překážet, být trošku nepraktické a zkomplikovat život ve vlastním bytě.

Tlačítko Loxone Touch Surface je pravým opakem. Představte si, že sedíte pohodlně na sedačce v obýváku a díváte se na svůj oblíbený pořad v televizi. Najednou přes okno do místnosti zasvítí ostré jarní slunce a jakoby schválně vám přímo do obličeje. Pohoda je pryč. Dříve byste se museli zvednout a jít k oknu zmáčknout tlačítko rolet, dnes ale máte zabudované skryté tlačítko Loxone Touch Surface přímo v desce stolu. Lehkým dotykem, aniž byste vstali, se ho dotknete a rolety na okně sjíždí dolů. V tom okamžiku zaslechnete v televizi známou písničku. Druhým pohybem ruky na tlačítku zesílíte reprobedny, a protože to chce přeci trochu té atmosféry, dalším dotykem si rozsvítíte barevné LED pásky v místnosti. Cítíte pocit blaženosti, který se ještě zesílí při pohledu směrem ke kuchyňské lince s nádhernými obklady bez vystupujících vypínačů. To posílí vaše přesvědčení, že pořídit si tlačítko Loxone Touch Surface i do tohoto koutu domácnosti a využívat všech jeho funkcí, bylo správným rozhodnutím.

Funkce Loxone Touch Surface


Jako ovládací prvek může sloužit nábytek i deska stolu. Loxone Touch Surface se ovládá stejně jako Loxone Touch, ale je umístěn pod deskou stolu nebo za stěnou skříně, nebo tam, kde ho chcete mít.

•             Vytvoří ovládací prvek z každého povrchu

•             Pro snadné ovládání světla, stínění, hudby

•             5 dotykových bodů (aktivace gestem)

•             Zobrazení stavu pomocí LED diod

•             Funkčnost na kameni, dřevě, keramice i skle

•             Volitelná zvuková odezva

Loxone Touch Surface v praxi