Nejčastější dotazy

Co se stane, když přestane fungovat elektřina?

Nic zásadního. Elektrické přístroje nefungují, ostatní zařízení můžete ovládat postaru stejně jako u klasické elektroinstalace. Vstupní dveře si odemknete klíčem a žaluzie můžete zatáhnout za svitu svíčky. Po opětovném zapnutí elektřiny provede systém revizi nastavení a znovu se spustí.

Co se stane, když přestane fungovat internet?

Vzhledem k tomu, že systém funguje na lokální síti a nepotřebuje přístup k internetu, na běžný chod domácnosti nemá nefunkční internet žádný vliv (tedy krom rozmrzelosti dětí).

Uvažuji o pořízení inteligentní elektroinstalace, kdy mám kontaktovat odborníka?

Zde platí, že čím dříve, tím lépe. Ideálně již v době, kdy si necháváte zpracovat projekt svého domu.

Můžu kombinovat inteligentní a klasickou elektroinstalaci?

Samozřejmě můžete. Z nabídky inteligentní elektroinstalace si vyberete pouze funkce, které odpovídají vašim potřebám, představám a požadavkům.

Co když ještě nevím, zda chci některé funkce řešit inteligentní elektroinstalací?

Žádný problém. Zhodnotíme vaše požadavky a poradíme vám, jaké součásti jsou pro vás vhodné. Zároveň navrhneme elektroinstalaci tak, aby šla v budoucnu o zvažované funkce rozšířit bez rozsáhlých stavebních zásahů.

Můžu dům ovládat na dálku?

Můžete, pokud máte chytrý telefon nebo tablet. S aplikací v chytrém zařízení můžete vykonávat veškeré úkony, které zvládne vaše domácí multifunkční tlačítko a spoustu dalších. Máte tak svůj domov vždy na dosah jednoho kliknutí. Na druhou stranu, pokud nejste příznivcem moderních technologií, obejdete se i bez těchto zařízení, k ovládání domu vám postačí domácí multifunkční tlačítko. Možnost dálkového ovládání domu je čistě volitelná a jeho absence nemá na funkčnost chytré domácnosti žádný vliv.

Nenašli jste odpověď na svou otázku?